Just art
Hejj... dobro došao na prvi
Art forum.. Registriraj se i postani dio
naše ekipe

Vaš admin team

Join the forum, it's quick and easy

Just art
Hejj... dobro došao na prvi
Art forum.. Registriraj se i postani dio
naše ekipe

Vaš admin team
Just art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)

Dobrodošli na naš Art forum. Smisao ovoga foruma je uglavnom zabava. Počeli smo od ničega, a iz
Napravite animaciju u Image ready-u Untitl10 Dobrodošli na naš Art forum. Smisao ovoga foruma je uglavnom zabava. Počeli smo od ničega, a iz dana u dan sve više članova pridružuju se našem forumu. Pitate se zašto, e pa ja ću vam odgovoriti: Ovdje nema prijevara, Spletki, ode se vodi mirni život. Svakako se registrirajte Vaš admin team
Dobrodošli na naš Art forum. Smisao ovoga foruma je uglavnom zabava. Počeli smo od ničega, a iz
Napravite animaciju u Image ready-u Untitl10 Dobrodošli na naš Art forum. Smisao ovoga foruma je uglavnom zabava. Počeli smo od ničega, a iz dana u dan sve više članova pridružuju se našem forumu. Pitate se zašto, e pa ja ću vam odgovoriti: Ovdje nema prijevara, Spletki, ode se vodi mirni život. Svakako se registrirajte Vaš admin team

You are not connected. Please login or register

Napravite animaciju u Image ready-u

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Napravite animaciju u Image ready-u Empty Napravite animaciju u Image ready-u pet stu 19, 2010 3:10 am

Halloween_boy

Halloween_boy
Admin
Admin

Za ovaj rad su vam potrebni: Photoshop i Imageready

Prvo otvorite photoshop... i otvorite dvije slike . Drugu sliku prevucite na prvu , Tako da napravite 2 layera , jedan sa prvom slikom , jedan sa drugom .
Napravite animaciju u Image ready-u Screenshot011ud.th


Sada pritisnite " edit in image ready " (miš mi stoji na toj ikoni pogledajte)

Napravite animaciju u Image ready-u Screenshot012bw.th

To ce was automatski prebaciti u ImageReady .

Sada pocinjemo sa pravljenjem animacije . Ako nemate prozor za pravljenje animacije onda kliknite isto sto i ja .

Napravite animaciju u Image ready-u Screenshot013fu.th



Kada vam se otvori prozor za animaciju kliknite na duplicate current frame


Kada vam se pojave u prozoru za animacije dvije slicice vi kliknite na prvu i podesite da se drugi layer nevidi ( tako sto cete kliknuti na oko sa lijeve strane layera ).
Napravite animaciju u Image ready-u Screenshot015kg.th



Kada ste to napravili kliknite na ono 0 sec ispod prve slicice i podesite na koliko wremene zelite da vam se promijeni frame . Ja sam stavio na 0.5 sekundi . Isto to uradite i sa drugom slicicom .

Napravite animaciju u Image ready-u Screenshot016od.th


Kada stet to napravili idite na file>>save optimized as i snimite animaciju u .gif formatu

Napravite animaciju u Image ready-u Screenshot017va.th

i animacija je gotova Smile
Napravite animaciju u Image ready-u Evanescence2006mtvvideo



http://just-art.omgforum.net

2Napravite animaciju u Image ready-u Empty Re: Napravite animaciju u Image ready-u sub stu 20, 2010 8:21 am

i love hm 2

i love hm 2
Moderator
Moderator

super tnx Very Happy

http://mileyrocks-serbia.forumotion.com/forum.htm

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.